Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizinle birlikteyiz! Logo ürünleri ile iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor, işinizi büyütmeniz için yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Özel Yazılım Hizmeti

Çap Teknoloji > Özel Yazılım Hizmeti

Her sektörün kendine özgü bilişim ihtiyaçları, bilgi yönetme usulleri ve öncelikleri vardır. Mevcut programlar şirketinizin taleplerini karşılayamadığı zamanlarda uzman yazılım ekibimiz tarafından size özel tasarlanan programlarla gereksinim duyduğunuz bilgi iletişimini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Akla gelebilecek her birimde (finans, personel, muhasebe, pazarlama, ürün takip, stok vs…) istedikleriniz doğrultusunda şekillendirilmiş yazılımları geliştiriyor, satış sonrası destek ve güncellemelerle profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Web Yazılım

Web tasarımını sadece güzel görünen dekoratif amaçlı grafik ögelerden ibaret görmüyor, hedef kitle ile etkili iletişim kurabilen ve beklentileri karşılayabilen bir tasarım olmasını da aynı düzeyde önemsiyoruz. Ayrıca her projemizin, piyasadaki rakiplerinden, ya üstün özellikler ya da iyi anlatılmış, sunulmuş hizmet ve ürünler ile farklılaşması için çaba gösteriyoruz.

Web Tasarım

Web tasarım ekibimiz, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, firmamız web tasarım kültürünün temelidir. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarılmaktadır.

Seo & Sem Hizmetleri

İnternette kullanıcılarının 70% doğrudan bilgi araması yapıyor. Bunun 80%’i arama motoru kullanıyor. İnternetteki milyarlarca web sitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada bir pozisyon elde etmek için birçok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Web sitesi indekslenmiştir. Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak komple optimizasyon paketleri sunuyoruz.

Bilgi Teknolojileri alanında Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Sürecinde Gücünüze Güç Katın

Sunduğumuz gelişmiş sistemlerle zamandan tasarruf sağlayarak firmanızın geleceğine Dijital Dönüşüm ışık tutacak göstergelere sahip olun.