Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizinle birlikteyiz! Logo ürünleri ile iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor, işinizi büyütmeniz için yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Bordro Plus

Çap Teknoloji > Bordro Plus

Bordro İşlerini Bize Bırakın

Bordro Plus; Go Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise çözümleriyle entegre çalışabilen, kısa sürede kolayca öğrenilebilen ve uygulanabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır. Modüler bir yapıdan oluşan bu programda temel modül Sicil Yönetimi’dir. Dilediğiniz zaman Navigatör, Ücret Similasyonu ve Bordro Plus WEB gibi kurumunuzun ihtiyacı olan modüllerle zenginleştirilebilir.

Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı çalışanların (4-a) tüm mevzuat ihtiyaçlarını karşılayan Bordro Plus, esnek ve kolay kullanımı sayesinde işletmelerin ve mevsimlik işçi çalıştıran şirketlerin sicil ve ücret yönetimi konusundaki gereksinimlerine cevap verir. Bordro işlemlerinin, yasal prosedürlerin ve raporların otomasyonu ile mevzuat bilgisi gerekliliğini minimize ederek işgücü tasarrufu sağlar.

Bilgi Teknolojileri alanında Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Sürecinde Gücünüze Güç Katın

Sunduğumuz gelişmiş sistemlerle zamandan tasarruf sağlayarak firmanızın geleceğine Dijital Dönüşüm ışık tutacak göstergelere sahip olun.