Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizinle birlikteyiz! Logo ürünleri ile iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor, işinizi büyütmeniz için yenilikçi çözümler sunuyoruz.

S-Leader Satış Programı, Saha Satış Otomasyonu

Çap Teknoloji > Çap Teknoloji Ürünleri > S-Leader Satış Programı, Saha Satış Otomasyonu

Saha Satış Programı

Firmamız tarafından Tübitak Marmara Teknopark Kuluçka Merkezi’nde geliştirilen S-Leader Saha satış programı, Logo ve Mikro ERP çözümleriyle entegre çalışan, müşteri talepleri ve satış operasyonlarını en iyi şekilde yönetebilmek için mobil ve internet teknolojileriyle entegre bir çözüm kümesi sunar.

Etkin Saha Yönetimi

S-Leader, satış fiyatlandırmaları, kampanyalar ve rotalar gibi tüm süreçlerin yürütülmesini sağlar. S-Leader ile şirketler saha ekiplerini yönetebilir, harita üzerinden takip edebilir, sahada yapılan işlemleri hem web tabanlı BackOffice arayüzünden hem de mevcut ERP çözümlerinden takip ederek siparişler müşterilere daha hızlı bir şekilde gönderilebilmektedir.

Hızlı ve Etkili Müşteri Hizmeti

Saha satış yetkilileri, müşterilerinin yanında anlık stok ve cari hesap bilgilerine erişirken, hızlı bir şekilde sipariş girebilir, fatura kesebilir ve tahsilat yapabilir.

Kişiselleştirilebilir Raporlar

Rapor tasarım aracıyla şirketler ihtiyaçlarına özel rapor oluşturup müşterileriyle anlık olarak paylaşabilir.

Özel Fatura Tasarım İmkanı

S-Leader, fatura baskılarını bluetooh yazıcılarla kablosuz olarak gerçekleştirilmesini sağlar. İster dar, ister geniş fatura araçlar için özel üretilmiş yazıcı setleriyle kolaylıkla basılabilir.

Mobil Uyumlu Barkod Okuyucular

Barkod okuyuculu el terminalleri ile barkod okutarak sipariş ve fatura işlemleri gerçekleştirilebilir. Barkod okuma fonksiyonu Android tablet ve cep telefonları tarafından desteklenmektedir

Sesli Komut Özelliği

S-Leader Saha Satış Programı, sesle müşteri arama, malzeme arama ve not alma işlemlerinin yapılmasını sağlar. Listeden bulmak istenilen ürünün ilk birkaç kelimesini söylemek yeterlidir. Sesli komut özelliği hızlı ve kolay işlem yapabilme imkanını tanır.

Bilgi Teknolojileri alanında Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Sürecinde Gücünüze Güç Katın

Sunduğumuz gelişmiş sistemlerle zamandan tasarruf sağlayarak firmanızın geleceğine Dijital Dönüşüm ışık tutacak göstergelere sahip olun.