Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizinle birlikteyiz! Logo ürünleri ile iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor, işinizi büyütmeniz için yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Hakkımızda

Çap Teknoloji > Hakkımızda

Biz Kimiz

ÇAP Teknoloji Danışmanlık, 2014 yılının Nisan ayında kuruldu. Farklı sektörlerde tecrübe kazanmış birçok konuda sertifikalı uzman kadrosuyla müşterilerine temel Bilgi Teknolojileri hizmetlerinden Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümleriyle entegre çalışan özel yazılımlara kadar çok geniş bir alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Aynı yıl içinde Logo Yetkili Bayisi olan ÇAP Teknoloji, kurumsal firmaların ERP süreçlerini uygun maliyetlerle efektif yönetmelerini sağlayan Go Plus, GO3, Tiger 3, Tiger Enterprise, Tiger HR, Bordro Plus, Logo CRM, Logo Connect e-fatura ve e-defter gibi yazılım paketlerinin satış ve danışmanlığına başlamıştır.

2016 Yılı itibariyle de Mikro Yazılım bayiliği alarak ERP çözümleri yelpazesini genişletmiş ve müşterilerine alternatif çözümler sunmaya başlamıştır. Mikro Yazılımın sunduğu farklı ERP çözümleri olan Hesapçı, Mikro Fortuna, Eko Ticari, Eko Muhasebe, Standart Seri, Enerji, Retail Ofis, MikBüro, Mikro ERP, My e-RP, Retail 9000, e-fatura, e-defter, e-arşiv gibi yazılımların satış ve danışmanlığına başlamıştır.

Temeli 2012 yılı sonunda atılan ve uzun yıllardan beri başarıyla kullanılmakta olan saha satış otomasyon projesini yeni teknolojilerle ve mOfis.Online adıyla 2016 yılının sonunda bulut çözümü olarak hizmete sunmuştur.

Profesyonel kadrosuyla müşterilerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına çözüm üretebilen ÇAP Teknoloji Danışmanlık, çözüm odaklı olmanın verdiği azim ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerine ve kendisine artı değer katan, rekabet avantajı sağlayan “İşinizin çapını ÇAP Teknoloji Danışmanlık ile büyütün” sloganıyla çözüm üreten hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Neden ÇAP?

Çünkü İşinizin ÇAP'ını Büyütmek Bizim İşimizdir

ÇAP Teknoloji ve Danışmanlığı seçmeniz için pek çok neden sayabiliriz. Ama bizce en önemlisi, LOGO ürünlerinden BT altyapı ve sistem entegresyonuna kadar size özel yazılım geliştirme çözümleriyle birlikte iş sürecinizi kolaylaştıracak ve şirketinize ivme kazandıracak her hizmeti, altyapı sorunları yaşamadan tek elden almanız ve ihtiyaç duyduğunuz her an ilgili kişiye en hızlı şekilde ulaşarak çözüm bulmanızdır. Siz işinize odaklanın, teknoloji bizim işimiz!

Bizi Farklı Kılan Değerlerimizdir

ÇAP Teknoloji Danışmanlık, kurulduğu günden beri kurumsal duruşunu belirleyen değerlerine sahip çıkmakta ve bu vazgeçilmez değerlerin ışığında müşterilerine her zaman geniş bir perspektifte yaratıcı çözümler sunmaya devam etmektedir.

Vazgeçilmez Değerlerimiz:
  • Müşteri memnuniyeti
  • İş ahlâkı
  • Güvenilirlik
  • Verimlilik
  • Sürekli gelişme
  • İnovasyon
  • Çalışan memnuniyeti
placeholder