Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizinle birlikteyiz! Logo ürünleri ile iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor, işinizi büyütmeniz için yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Logo Deys

Çap Teknoloji > Logo Deys
DEYS, parametrik yapısı sayesinden pek çok farklı sektörden firmaların depolarını yönetmesini sağlamaktadır. Bu yapı ile birlikte hem kolay kullanım hem de ihtiyacınız olan modüllerin hızlı ve kolay bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Parametrik Yapı

DEYS, parametrik yapısı sayesinden pek çok farklı sektörden firmaların depolarını yönetmesini sağlamaktadır. Bu yapı ile birlikte hem kolay kullanım hem de ihtiyacınız olan modüllerin hızlı ve kolay bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Geriye Doğru İzlenilebilirlik

DEYS, Seri Lot Havuzu sayesinde üretim veya al-sat yapan işletmelerin stok geçmişi hakkında detaylı bilgi toplanmasını sağlar.

Hızlı ve Kesintisiz Altyapı

DEYS, sahip olduğu Rest Servis Mimarisi ve native geliştirilen android uygulaması ile eksiksiz bir performans ve güvenilir bir çalışma ortamı sunar.

E-Ticaret

DEYS ihtiyaçlar üzerine inşa edilmiş bir platform olup, geçtiğimiz yılın en hızlı büyüyen sektörü olan e-ticarete özel pek çok modül barındırmaktadır. Bu uyarlamalar sayesinde e-ticaret depolarının yönetimi Deys üzerinden çok hızlı bir şekilde entegre edilebilmektedir.

Lokasyon

DEYS standart modülleri içerisinde gelen Lokasyon Takibi Modülü ile birlikte stoklarınızın nerede bulunduğunu daha kolay takip edebilirsiniz. Ayrıca satış ve stok toplama işlemlerinde, Rota ile Toplama İşlemleri yaparak hem hızlı hem de hatasız sevk işlemleri yapabilirsiniz.

Sayım

DEYS, barındırmış olduğu Sayım Modülü sayesinde depo ve ürün bazlı sayım yapabilmekte, aynı anda birden fazla terminalin, sistem çalışırken online olarak sayım yapmasını ve bu sayım sonuçlarının değerlendirip sisteme aktarılmasını sağlamaktadır.

App-in-App teknolojisi ile zenginleşen iş uygulamaları

Her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Logo GO Wings, Logo İş Ortaklarının geliştirdiği uygulamalar (app) ve widget’larla zenginleştirilebiliyor. Böylece tam da ihtiyaç duyulan özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturulabiliyor.

Üretim

DEYS üç farklı üretim türünü de desteklemektedir.

GO 3 ailesi için üretimden giriş işlemleri, Tiger 3 ailesi için Hızlı Üretim Modülü ile birlikte üretim giriş ve sarf işlemleri, Tiger 3 Enterprise ailesi ürünlerde, hem üretim emri hem de iş emirleri üzerinden “tamamlandı” bildiriminin yapılabilmesini, yine süre girişleri ve duruş işlemelerinin ilgili üretim emri ile bağdaştırılabilmesini mobil cihazlar üzerinden sağlamaktadır.

Bilgi Teknolojileri alanında Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Sürecinde Gücünüze Güç Katın

Sunduğumuz gelişmiş sistemlerle zamandan tasarruf sağlayarak firmanızın geleceğine Dijital Dönüşüm ışık tutacak göstergelere sahip olun.