Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizinle birlikteyiz! Logo ürünleri ile iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor, işinizi büyütmeniz için yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Depo Otomasyonu

Çap Teknoloji > Depo Otomasyonu

Depo Otomasyonu

Logo grup şirketlerinden Sempa’nın geliştirdiği Logo ürünleriyle entegre çalışan depo otomasyon çözümleri Ocean ve Neon çözümleri, tedarik zincirindeki tüm mal hareketlerinin optimize edilmesini ve depolardaki süreçlerin tamamının en iyi şekilde yönetilmesini sağlayarak kârlılığı ve verimliliği artırmaya yardımcı olur.

Geniş Modül Seçeneği

Ocean WMS çözümü satınalma, üretim, satış, dağıtım yönetimi, etiketleme ve benzer iş süreçlerinin tümünü içerme özelliğine sahiptir. Süreç otomasyon beceresine sahip tek depo yönetim sistemi ile Ocean WMS işletmenize özgü tüm süreçlerde verimlilik sağlar. Ocean WMS, Mal Kabul, Yerleştirme, İkmal/Besleme, Sevkiyat, Mal Toplama, Stok Yönetimi ve Üretim olmak üzere geniş bir seçeneği sunar

Yeni Nesil Teknolojiler

Ocean WMS otomatik tanıma methodlarından barkod, RFID ve karekod teknolojileri ile etiketlenme ve etiket okuma ihtiyacını karşılamaktadır. Depo içinde üç boyutlu gezinebilir, depo kontrolü ile daha iyi yerleşim düzeni elde edilebilir. Paletli depolar için tasarlanan AS/RS sistemlerini yönetmek için kurgulanan robot modülüyle tam otomatik depolar başarıyla yönetilebilir.

El Terminalleri

Neon ile işlemler el terminalleri üzerinden barkod ve RFID teknolojileriyle gerçekleştirilir. Kolay kullanımı ve zengin fonksiyonları ile Neon, mal kabul, sevkiyat, seri/lot işlemleri, üretim, dış ticaret, palet/paket ve setleme süreçleri pratik bir şekilde yapılabilir.

Uyarlanabilir Esnek Platform

Türkiye’de RAD (Rapid Application Developement) aracına sahip tek SCM yazılımı olan Ocean WMS ile depolardaki hassas süreçleri uyarlayarak iyileştirmeleri kısa sürede ve az maliyetle gerçekleştirilebilir. Kendi içinde barındırdığı Raporlama ve Uyarlama Araçları ile sektörlere uygun süreçlere bire bir çözümler üreterek rekabet avantajı sağlar ve süreçlerin geliştirilmesine yardımcı olur.

Bilgi Teknolojileri alanında Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Sürecinde Gücünüze Güç Katın

Sunduğumuz gelişmiş sistemlerle zamandan tasarruf sağlayarak firmanızın geleceğine Dijital Dönüşüm ışık tutacak göstergelere sahip olun.