Slide Slide Slide Slide
placeholder

İşinizin çapını ÇAP Teknoloji ile büyütün

Dijital dönüşüm danışmanlık

ÇAP Teknoloji Danışmanlık, 2014 yılının Nisan ayında kuruldu. Farklı sektörlerde tecrübe kazanmış birçok konuda sertifikalı uzman kadrosuyla müşterilerine temel Bilgi Teknolojileri hizmetlerinden Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümleriyle entegre çalışan özel yazılımlara kadar çok geniş bir alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Aynı yıl içinde Logo Yetkili Bayisi olan ÇAP Teknoloji, kurumsal firmaların ERP süreçlerini uygun maliyetlerle efektif yönetmelerini sağlayan Go Plus, GO3, Tiger 3, Tiger Enterprise, Tiger HR, PAYROLL PLUS, Logo CRM, Logo Connect e-fatura ve e-defter gibi yazılım paketlerinin satış ve danışmanlığına başlamıştır.

ikon3

Technology Consulting

ÇAP Teknoloji Danışmanlık ile şirketinizin ihtiyacı olan Technology Consulting hizmetini ÜCRETSİZ* olarak hemen şimdi online alabilirsiniz.

More Detail

ikon2

Project Management

ÇAP Teknoloji Danışmanlık, Project Management konusunda uzman kadrosuyla firmanıza uygun çözümleri zamanında ve uygun bütçe ile sunar.

More Detail

ikon1

Support and Training

ÇAP Technology Consulting ensures your company's business continuity and technological infrastructure to be up-to-date with its Maintenance, Support and Training services.

More Detail

develop

Custom Software Service

Çap Teknoloji Danışmanlık, Tübitak Marmara Teknokent bünyesindeki uzman yazılım kadrosu ile şirketinizin özel yazılım ihtiyaçlarını bütçenize uygun karşılar.

More Detail

Bilgi Teknolojileri alanında Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Sürecinde Gücünüze Güç Katın

Sunduğumuz gelişmiş sistemlerle zamandan tasarruf sağlayarak firmanızın geleceğine Dijital Dönüşüm ışık tutacak göstergelere sahip olun.