Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizinle birlikteyiz! Logo ürünleri ile iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor, işinizi büyütmeniz için yenilikçi çözümler sunuyoruz.
Çap Teknoloji > Blog > Uncategorized > Logo Tiger
  • admin
  • Uncategorized
  • Yorum yapılmamış

Logo Tiger

Logo Tiger, firmaların yönetim süreçlerini desteklemekte olan bir ERP çözümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok avantaja sahip olan Logo Tiger, işletmeler tarafından en fazla tercih edilen ERP programları arasında yer almaktadır. Sunduğu farklı dil seçenekleri, çoklu döviz desteği, uluslararası raporlama ile birçok konuda firmalara destek olmaktadır.

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan Logo Tiger; veri yönetimi, satış operasyonları gibi birçok iş yönetim süreçlerinin etkin bir biçimde yönetilmesini sağlarken zamandan da tasarruf edilmesine yardımcı olur.

Logo Tiger’in Avantajları

Logo Tiger, sahip olduğu özellikler ile büyük ölçekli işletmelerin faaliyetlerini tek bir noktadan, düşük maliyetler ile ve kolay bir şekilde yönetme fırsatı sunuyor. Tedarik süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimi gibi detaylara kadar tüm faaliyetler merkezi ve tutarlı bir şekilde yürütülmektedir. Bu sayede iş süreçlerinde verimlilik oluşmaktadır. İşletmeler gereksiz olan iş yükünden kurtularak daha büyük rekabetler elde etmektedir.

Logo Tiger, kaliteli ve verimli bir şekilde süreçleri sürdürmenizi sağlarken bu süreçlerde sadeliği ön plan da tutmaktadır. Birimler arasında bilgi akışının güncel ve doğru veriler ile sağlandığı ifade edebiliriz. Karmaşık iş süreçleri sadeleştirilip düzenlenerek faaliyet göstermektedir. Sisteme bilgi girişinin olması ile tüm bölümlerin yetkileri ile doğrudan güncel verilere ulaşılmaktadır. Bu doğrultuda kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanmaktadır.

Farklı sektörlerde orta ölçekli ve büyük işletmelerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Bu doğrultuda sistem, firmaların ihtiyaçlarına göre en uygun ERP paketlerini oluşturmaktadır.

Logo Tiger’in Özellikleri

Logo Tiger’in özelliklerinden aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

Uygun maliyetli ve Pratik Yönetim

Üretim gerçekleştiren işletmeler iş süreçlerine verimlilik vadeden bu programı pratik bir şekilde kullanabilmektedir. Birimler arasında bilgi akışı güncel ve doğru veriler ile sağlanmaktadır.

Tek Noktadan Erişim İmkanı

Logo Tiger, tedarik süreçleri, müşteri ilişkileri yönetimi gibi tüm faaliyetleri tek noktadan sürdürmenizi sağlar. Tek noktadan erişim ile kullanıcılar arasında eş zamanlı bir veri akışı oluşturulmaktadır.

Esnek Çözüm Önerileri

Birçok ihtiyaca çözüm sunarken bu çözüm önerileri noktasında son derece esnek bir yapıdadır. Standart modüllerin dışında farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere de esnek ve özel çözümler sunmaktadır. Bu doğrultuda çeşitli ERP paketleri tercih edilebilir.

https://capteknoloji.com

Yazar: admin

Bir yanıt yazın